KARIERA

W LAMEL Technology wiemy, jak ważny jest rozwój i samorealizacja. Dlatego oferujemy szerokie możliwości szkoleń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które pomogą Ci zdobywać nowe umiejętności i doskonalić te, które już posiadasz. Stawiamy na rozwój talentów i awans wewnętrzny, co pozwala naszym pracownikom na dynamiczne wspinanie się po szczeblach kariery.

Atmosfera w LAMEL to coś, z czego jesteśmy szczególnie dumni. Wierzymy, że zgrany zespół to klucz do sukcesu, dlatego regularnie organizujemy imprezy integracyjne, wyjazdy i spotkania, które pozwalają nam lepiej się poznać i zacieśnić więzi. Wspólnie świętujemy sukcesy i wspieramy się w trudnych momentach.

Kilka faktów o nas 🙂

0+

Pracowników

0%

Positive feedback

0

Wycięć folii /mc

0

krajów w których są nasze produkty

Zobacz LAMEL od kuchni

Dlaczego warto z nami pracować?

Rozwój i szkolenia

Oferujemy szerokie możliwości szkoleń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które pomogą Ci zdobywać nowe umiejętności i doskonalić te, które już posiadasz. Stawiamy na rozwój talentów i awans wewnętrzny, co pozwala naszym pracownikom na dynamiczne wspinanie się po szczeblach kariery.

Jasna ścieżka kariery

Oferujemy szerokie możliwości szkoleń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które pomogą Ci zdobywać nowe umiejętności i doskonalić te, które już posiadasz. Stawiamy na rozwój talentów i awans wewnętrzny, co pozwala naszym pracownikom na dynamiczne wspinanie się po szczeblach kariery.

Sporo benefitów

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, dlatego oferujemy bogaty pakiet benefitów. Wśród nich znajdziesz kartę Multisport, dzięki której możesz korzystać z szerokiej gamy obiektów sportowych, dopłaty do lunchu, ubezpieczenie zdrowotne, a także wiele innych korzyści, które sprawiają, że praca w LAMEL jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Nasza firma oferuje bogaty pakiet benefitów i możliwości rozwoju. Zawsze stawiamy na dobro pracowników. Staramy się zapewniać szeroki wachlarz oferty dodatkowej dla pracowników LAMEL.

Karta MultiSport

Ubezpieczenie na życie

Dopłata do lunchu

Nauka języków obcych

Pakiet zdrowotny

Super ekspres do kawy

Tak wygląda proces rekrutacji

Wyślij swoje CV i zaaplikuj na ofertę pracy, która Cię zainteresowała. Jeśli nie widzisz aktualnie interesujących Cię ogłoszeń lub na chwilę obecną nie prowadzimy aktywnych rekrutacji zawsze możesz wysłać nam mimo wszystko. 🙂

Nasz zespół HR rzetelnie je przeanalizuje i jeśli Twoje kompetencje będą dopasowane do naszych potrzeb – zaprosimy Cię na rozmowę.

Pierwsze spotkanie – posłuży do weryfikacji wzajemnych oczekiwań i pozwoli się bliżej poznać. Chętnie dowiemy się czegoś więcej o Tobie, posłuchamy o Twoich sukcesach, doświadczeniach i oczekiwaniach względem nowej pracy.

W przypadku rekrutacji na stanowiska niższego szczebla, już na tym etapie zakończy się proces rekrutacji.

Niezależnie od wyniku, wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, zaprosimy Cię na drugie spotkanie, podczas którego poznasz swojego przełożonego i będziesz miał możliwość zadania pytań, które być może nasunęły Ci się po pierwszym etapie rekrutacji.

Jeżeli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, niezwłocznie zaprosimy Cię do firmy i opowiemy o pre-onboardingu.

Twoje pierwsze dni w LAMEL Technology to tzw. Welcome Days- dni szkoleniowo-organizacyjne. Idealna okazja, żeby Cię lepiej poznać. Podpiszesz wszystkie niezbędne dokumenty i dowiesz się więcej o kulturze organizacyjnej naszej firmy.

Zainteresowany? Wyślij nam swoje CV!

Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami